CANLI YAYINA KATILMAK İÇİN TIKLA!

Bayern Münih II 1 - 0 Wehen Wiesbaden Fortuna Düsseldorf 2 - 1 Nürnberg Eintracht Braunschweig 1 - 0 Sandhausen Rot-Weiss Essen 1 - 0 Fortuna Köln Santa Rita 0 - 0 CD Primeiro de Agosto Williete 1 - 0 C.R.D. Libolo CR Da Caala 0 - 0 Onze Bravos Red Bull Salzburg 2 - 1 St Polten Ried 0 - 2 Wolfsberger AC Khorfakkan FC 2 - 0 Al-Dhafra Ajman 1 - 2 Al-Wahda Shakhtior Soligorsk 0 - 0 Neman Grodno Royal Excel Mouscron 1 - 0 Standard Liege Tapajos 0 - 1 Aguia de Maraba Ituano FC 0 - 1 Mirassol Corinthians 0 - 0 Ponte Preta Ceske Budejovice 0 - 1 Mlada Boleslav Karvina 1 - 0 Zbrojovka Brno FK Varnsdorf 1 - 1 Prostejov Sellier & Bellot Vlasim 0 - 0 FC MAS Taborsko Silkeborg 0 - 0 HB Koge Vendsyssel FF 1 - 1 FC Helsingor Brondby 0 - 0 FC Copenhagen Raja Casablanca 0 - 0 Youssoufia Berrechid Pretoria Callies - 0 Royal AM Cape Town Spurs - 0 Steenberg United Sekhukhune United - 0 Free State Stars Black Leopards 1 - 1 Lamontville Golden Arrows Moroka Swallows 1 - 0 Tshakhuma Tsha Madzivhandila Ermis Aradippou 0 - 0 Nea Salamis Cheonan City - 0 Namdong 523 FC - 0 Jeonju Citizen Gimpo Citizen - 0 Seoul Jungnang Together Seoul - 0 Gimhae Yangju Citizen - 0 Jinju Citizen Majang FC - 0 Songwol FC Yeoju Citizen - 0 Goyang Citizen NK Osijek 0 - 0 HNK Gorica Heracles Almelo 0 - 0 PEC Zwolle Fortuna Sittard 0 - 2 PSV Eindhoven Liverpool 0 - 0 Fulham Huesca 2 - 3 Celta Vigo Malaga 1 - 0 Sabadell Mjallby 0 - 0 Östersund Dalkurd FF 1 - 0 IK Gauthiod Akropolis IF 0 - 0 Landskrona Hacken 0 - 0 Helsingborg Fiorentina 0 - 0 Parma Crotone 0 - 0 Torino Hellas Verona 0 - 0 Milan Empoli 0 - 0 Cittadella US Vibonese 0 - 0 Casertana Giana Erminio 1 - 0 Livorno Como 0 - 0 Pro Sesto Virtus Francavilla 0 - 0 Ternana Bisceglie 0 - 0 Catania U.S. Pergolettese 0 - 0 Olbia Matelica 1 - 0 Legnago Salus Fano 0 - 0 Fermana Palermo 1 - 0 Juve Stabia Teramo 0 - 0 Catanzaro Grosseto 0 - 0 Juventus II Pro Patria 0 - 0 Piacenza Grindavik 1 - 0 Vikingur O. Al Arabi 1 - 0 Katar SC Al-Wakra 0 - 0 Al Sailiya Suduva 0 - 1 Panevezys Racing FC - 0 Union Titus Petange Etzella Ettelbruck - 0 US Mondorf UNA Strassen - 0 RM Hamm Benfica Differdange 03 - 0 Fola Esch US Hostert - 0 Victoria Rosport BFC Siofok 0 - 1 Ajka Gyirmot 0 - 0 Szeged Szolnoki MAV 0 - 0 Vasas Budapeşte Szentlorinc 0 - 0 Dorogi Csakvári TK 0 - 0 Nyiregyhaza Budaors FC 0 - 1 Pecsi Bekescsaba 1 - 0 Gyor Kazincbarcikai 1 - 0 DEAC Belasica - 0 Akademija Pandev Pelister - 0 Borec FK Vardar - 0 Struga Trim-Lum Shkendija 79 - 0 Renova FC Shkupi - 0 Rabotnicki Sarawak 2 - 0 Kelantan United Perak 0 - 0 Petaling Jaya City Zejtun Corinthians - 0 Sirens Valletta - 0 Gudja United Puszcza Niepolomice 0 - 0 Arka Gdynia Pogon Szczecin 0 - 0 Lech Poznan Oliveirense 0 - 0 Chaves Astra Giurgiu 2 - 1 AFC Hermannstadt Dinamo Moskova 1 - 0 Tambov Macva Sabac 0 - 0 Proleter Novi Sad Metalac 0 - 0 Vozdovac Vojvodina 1 - 0 Javor Ivanjica Radnicki Nis 0 - 0 Backa Topola Novi Pazar 0 - 1 Spartak Subotica Tabor Sezana 0 - 0 Bravo Akhisarspor 2 - 0 Eskişehirspor Beypiliç Boluspor 1 - 0 Bursaspor Gençlerbirliği 0 - 0 Medipol Başakşehir Atakaş Hatayspor 1 - 3 Hes Kablo Kayserispor Stade Tunisien 1 - 0 JS Kairouan ES Sahel 1 - 0 AS Slimane CA Bizertin 0 - 1 Etoile Sportive Metlaoui Olympique de Beja 0 - 0 Rejiche Olympiakos 3 - 0 Lamia PAE Chania 0 - 0 Levadiakos Apollon Larissa 0 - 0 Trikala

Canlı Sonuçlar

ALMANYA 3. LİGİ
MS Unterhaching MS3 - 0 Hallescher FC
65' Bayern Münih II 65'1 - 0 Wehen Wiesbaden
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
ERT Osnabrück ERT0 - 0 Jahn Regensburg
90' Fortuna Düsseldorf 90'2 - 1 Nürnberg
90' Eintracht Braunschweig 90'1 - 0 Sandhausen
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
BŞLMD FC Köln BŞLMD 17:30 Werder Bremen
BŞLMD Arminia Bielefeld BŞLMD 20:00 Union Berlin
ALMANYA REGİONALLİGA
ERT Germania Halberstadt ERT0 - 0 Tennis Borussia Berlin
ERT Union Fürstenwalde ERT0 - 0 Energie Cottbus
ERT Berliner FC Dynamo ERT0 - 0 Chemnitzer
ERT Babelsberg 03 ERT0 - 0 Altglienicke
ERT VfB Auerbach ERT0 - 0 SV Lichtenberg 47
ERT Viktoria Berlin ERT0 - 0 ZFC Meuselwitz
ERT Berliner AK 07 ERT0 - 0 FSV 63 Luckenwalde
ERT Hertha Berlin II ERT0 - 0 Bischofswerdaer
ERT 1. FC Lokomotive Leipzig ERT0 - 0 Optik Rathenow
ERT Carl Zeiss Jena ERT0 - 0 Chemie Leipzig
66' Rot-Weiss Essen 66'1 - 0 Fortuna Köln
ANGOLA 1. LİGİ
22' Santa Rita 22'0 - 0 CD Primeiro de Agosto
23' Williete 23'1 - 0 C.R.D. Libolo
22' CR Da Caala 22'0 - 0 Onze Bravos
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS Colon Santa Fe MS2 - 1 Aldosivi
MS Lanus MS2 - 1 Atletico Tucuman
MS San Lorenzo MS1 - 1 Huracan
BŞLMD Arsenal Sarandi BŞLMD 23:10 Estudiantes
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
MS Kastrioti MS1 - 2 Tirana
MS Bylis MS1 - 1 Teuta
BŞLMD Partizani BŞLMD 18:00 Skenderbeu
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS Wellington Phoenix MS3 - 0 Perth Glory
MS Western United FC MS0 - 1 Western Sydney Wanderers
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
MS Moreton Bay United Jets MS2 - 1 Redlands City Devils
MS Sunshine Coast MS6 - 3 Capalaba FC
MS Eastern Suburbs MS1 - 3 Brisbane Roar II
MS Brisbane Olympic MS1 - 0 Gold Coast United
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
MS Wollongong Wolves MS1 - 1 Manly United
MS Blacktown City MS2 - 0 Northbridge Bulls
MS Rockdale Ilinden MS1 - 0 Sydney Olympic
MS Sydney United MS5 - 2 Sydney II
AVUSTURYA 1. LİGİ
MS Grazer AK MS0 - 0 Austria Wien II
MS FC Liefering MS6 - 2 SV Horn
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
ERT Stadl-Paura ERT0 - 0 Union Vöcklamarkt
ERT FC Wels ERT0 - 0 Ried (A)
BŞLMD Admira WM (A) BŞLMD 18:00 SC Wiener Viktoria
BŞLMD Union Vöcklamarkt BŞLMD 19:00 Spittal
BŞLMD Ried (A) BŞLMD 19:00 Stadl-Paura
BŞLMD Wolfsberger AC (A) BŞLMD 19:00 Bad Gleichenberg
BŞLMD Hertha Wels BŞLMD 19:00 Union Gurten
ERT Sturm Graz (A) ERT0 - 0 Kalsdorf
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
DA Red Bull Salzburg DA2 - 1 St Polten
DA Ried DA0 - 2 Wolfsberger AC
BŞLMD Austria Wien BŞLMD 19:00 Rapid Wien
B.A.E. PREMİER LİGİ
DA Khorfakkan FC DA2 - 0 Al-Dhafra
DA Ajman DA1 - 2 Al-Wahda
BŞLMD Al-Nasr BŞLMD 19:15 Al-Sharjah
BAHREYN PREMİER LİGİ
BŞLMD Al Budaiya BŞLMD 16:55 Al Muharraq
BŞLMD Al-Ahli Manama BŞLMD 19:30 Al Hidd
BELARUS KUPASI
MS BATE MS2 - 1 FK Vitebsk
DA Shakhtior Soligorsk DA0 - 0 Neman Grodno
BELÇİKA 1. LİGİ
90' Royal Excel Mouscron 90'1 - 0 Standard Liege
BŞLMD Club Brugge BŞLMD 18:00 Zulte Waregem
BŞLMD Anderlecht BŞLMD 20:15 KV Mechelen
BŞLMD Racing Genk BŞLMD 22:45 Cercle Brugge
BELÇİKA 2. LİGİ
BŞLMD RFC Seraing BŞLMD 18:00 Westerlo
BŞLMD Lommel SK BŞLMD 22:00 Club Brugge II
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
BŞLMD Radnik Bijeljina BŞLMD 19:00 Mladost Doboj Kakanj
BREZİLYA ALAGOANO
BŞLMD Jacioba BŞLMD 22:00 Murici
BREZİLYA AMAZONENSE
BŞLMD Fast Clube BŞLMD 00:30 Amazonas
BŞLMD Manaus BŞLMD 00:30 Cliper
BŞLMD Peñarol BŞLMD 22:00 Iranduba
BŞLMD Nacional-AM BŞLMD 22:30 Sao Raimundo AM
BREZİLYA BAİANO
BŞLMD Juazeirense BŞLMD 22:00 Alagoinhas Atletico Clube
BŞLMD UNIRB FC BŞLMD 22:00 Doce Mel
BŞLMD Bahia de Feira BŞLMD 22:00 Fluminense De Feira
BŞLMD ECPP Vitoria Da Conquista BŞLMD 22:00 Bahia
BREZİLYA CARİOCA
MS Macae MS0 - 2 Flamengo
MS Volta Redonda MS1 - 0 Vasco da Gama
BŞLMD Nova Iguaçu BŞLMD 21:30 Madureira
BŞLMD Fluminense BŞLMD 22:00 AA Portuguesa
BREZİLYA COPA DO NORDESTE
MS Treze MS1 - 0 AED Altos
MS Bahia MS1 - 1 Botafogo PB
MS Sampaio Correa MS0 - 2 Fortaleza
BŞLMD Santa Cruz FC BŞLMD 22:00 Abc FC
BREZİLYA GAUCHO
MS Esportivo-RS MS0 - 1 Brasil de Pelotas
BREZİLYA MARANHENSE
BŞLMD SE Juventude BŞLMD 21:30 Pinheiro AC
BREZİLYA PARAENSE
63' Tapajos 63'0 - 1 Aguia de Maraba
BREZİLYA PAULİSTA A1
MS Sao Paulo MS4 - 0 Santos
23' Ituano FC 23'0 - 1 Mirassol
22' Corinthians 22'0 - 0 Ponte Preta
BŞLMD Guarani BŞLMD 21:00 RB Bragantino
BREZİLYA PERNAMBUCANO
BŞLMD 7 de Setembro BŞLMD 21:00 Nautico
BREZİLYA POTİGUAR
BŞLMD Potiguar BŞLMD 21:30 Globo FC
BŞLMD America Natal BŞLMD 22:00 Assu RN
BREZİLYA SERGİPANO
BŞLMD Maruinense BŞLMD 21:15 America de Pedrinhas
BŞLMD Boca Junior BŞLMD 21:15 Atletico Gloriense
BULGARİSTAN 1. LİGİ
MS Etar MS3 - 1 CSKA 1948 Sofia
MS Beroe MS1 - 4 Ludogorets Razgrad
BŞLMD Levski Sofya BŞLMD 18:00 Botev Plovdiv
ÇEKYA 1. LİGİ
65' Ceske Budejovice 65'0 - 1 Mlada Boleslav
64' Karvina 64'1 - 0 Zbrojovka Brno
ERT Jablonec ERT0 - 0 Sparta Prag
BŞLMD Slavia Prag BŞLMD 20:30 Banik Ostrava
ÇEKYA 2. LİGİ
MS Viktoria Zizkov MS1 - 3 MFK Chrudim
DA FK Varnsdorf DA1 - 1 Prostejov
DA Sellier & Bellot Vlasim DA0 - 0 FC MAS Taborsko
ÇEKYA 3. LİGİ
ERT FC Velke Mezirici ERT0 - 0 Banik Ostrava B
ERT MSA Dolni Benesov ERT0 - 0 Uhersky Brod
ERT MFK Vyskov ERT0 - 0 Slovan Rosice
ERT Slovacko B ERT0 - 0 Unicov
ERT SK Hanacka ERT0 - 0 Odra Petrkovice
ERT SFK Vrchovina ERT0 - 0 Zlin B
ERT Vysocina Jihlava B ERT0 - 0 Frydek-Mistek
ERT Hlucin ERT0 - 0 Znojmo
ERT Sigma Olomouc B ERT0 - 0 Viktoria Otrokovice
DANİMARKA 1. LİGİ
23' Silkeborg 23'0 - 0 HB Koge
23' Vendsyssel FF 23'1 - 1 FC Helsingor
DANİMARKA SÜPER LİGİ
MS Randers MS1 - 2 Lyngby
63' Brondby 63'0 - 0 FC Copenhagen
BŞLMD FC Midtjylland BŞLMD 18:00 AGF Aarhus
BŞLMD FC Nordsjaelland BŞLMD 20:00 Horsens
BŞLMD Vejle BŞLMD 22:00 Odense
EKVADOR PRİMERA
MS LDU Quito MS2 - 1 Universidad Catolica(Ekv.)
MS Emelec MS1 - 0 Delfin
BŞLMD Olmedo BŞLMD 21:00 Deportivo Macara
BŞLMD Manta BŞLMD 23:30 Deportivo Cuenca
EL SALVADOR 1. LİGİ
MS Firpo MS0 - 0 Jocoro
MS CD Municipal Limeno MS1 - 2 CD Aguila
MS Sonsonate FC MS0 - 1 Once Deportivo
MS Santa Tecla MS0 - 3 Alianza FC
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
MS Shirak MS2 - 2 FC Ararat Armenia
ESTONYA 1. LİGİ
ERT Tallinna FCI Levadia ERT0 - 0 FC Kuressaare
ESTONYA 2. LİGİ
BŞLMD Maardu Linnameeskond BŞLMD 14:00 Tartu JK Tammeka U21
MS JK Pärnu MS2 - 1 FC Elva
FAROE ADALARI 1. LİGİ
BŞLMD HB Torshavn BŞLMD 18:00 NSI Runavik
BŞLMD 07 Vestur BŞLMD 18:00 B36 Torshavn
BŞLMD Vikingur BŞLMD 18:00 TB Tvoroyri
BŞLMD B68 Toftir BŞLMD 19:00 Klaksvik
FAS PREMİER LİGİ
23' Raja Casablanca 23'0 - 0 Youssoufia Berrechid
FRANSA KUPASI
BŞLMD Angers BŞLMD 20:30 Club Franciscain
BŞLMD GFCO Ajaccio BŞLMD 20:30 Lille
BŞLMD SO Romorantin BŞLMD 20:30 Voltigeurs de Chateaubriant
BŞLMD Canet BŞLMD 23:00 Marsilya
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS CSD Comunicaciones MS3 - 1 Santa Lucia FC
MS Sacachispas MS0 - 1 Deportivo Guastatoya
BŞLMD Deportivo Achuapa BŞLMD 20:00 CSD Municipal
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
- Pretoria Callies - - 0 Royal AM
- Cape Town Spurs - - 0 Steenberg United
- Sekhukhune United - - 0 Free State Stars
GÜNEY AFRİKA PSL
DA Black Leopards DA1 - 1 Lamontville Golden Arrows
DA Moroka Swallows DA1 - 0 Tshakhuma Tsha Madzivhandila
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
23' Ermis Aradippou 23'0 - 0 Nea Salamis
BŞLMD AEK Larnaca BŞLMD 19:30 Olympiakos Nicosia
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS Daejeon Citizen MS1 - 2 Busan I'Park
MS Jeonnam Dragons MS1 - 0 Gyeongnam FC
GÜNEY KORE FEDERASYON KUPASI
- Cheonan City - - 0 Namdong
- 523 FC - - 0 Jeonju Citizen
- Gimpo Citizen - - 0 Seoul Jungnang
- Together Seoul - - 0 Gimhae
- Yangju Citizen - - 0 Jinju Citizen
- Majang FC - - 0 Songwol FC
- Yeoju Citizen - - 0 Goyang Citizen
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS Suwon Bluewings MS1 - 0 Seongnam FC
MS FC Seoul MS3 - 0 Suwon FC
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
20' NK Osijek 20'0 - 0 HNK Gorica
BŞLMD Dinamo Zagreb BŞLMD 19:30 Rijeka
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
MS Ajax MS3 - 1 Groningen
DA Heracles Almelo DA0 - 0 PEC Zwolle
DA Fortuna Sittard DA0 - 2 PSV Eindhoven
BŞLMD Vitesse BŞLMD 18:45 AZ Alkmaar
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
BŞLMD De Graafschap BŞLMD 22:00 FC Eindhoven
HONDURAS 1. LİGİ
MS Real De Minas MS0 - 0 CD Real Sociedad
HONG KONG 1. LİG
MS Lee Man FC MS0 - 0 Happy Valley
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
MS West Bromwich Albion MS0 - 0 Newcastle United
23' Liverpool 23'0 - 0 Fulham
BŞLMD Manchester City BŞLMD 19:30 Manchester United
BŞLMD Tottenham Hotspur BŞLMD 22:15 Crystal Palace
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
MS Dundee United MS0 - 0 Celtic
İSPANYA 2. LİG B
MS Sevilla Atletico MS0 - 0 Real Betis B
MS Osasuna B MS1 - 1 SD Logrones
MS Gimnastic Tarragona MS1 - 0 Lleida Esportiu
MS Ibiza MS2 - 0 Orihuela CF
MS Granada B MS3 - 2 Lorca Deportiva
MS Las Rozas MS3 - 2 CDA Baleares
MS CF La Nucia MS1 - 0 Atzeneta UE
MS Marbella MS0 - 0 Las Palmas B
MS Levante B MS1 - 0 Valencia B
MS Atletico Madrid B MS1 - 0 Rayo Majadahonda
MS Linense MS0 - 0 San Fernando CD
MS Badalona MS1 - 0 Andorra
MS Tudelano MS1 - 0 Izarra
MS Alcoyano MS1 - 2 SCR Pena Deportiva
MS Socuellamos MS1 - 0 Villarrubia CF
MS Melilla MS1 - 1 Don Benito
MS Talavera MS2 - 1 CD Villarrobledo
ERT Coruxo F.C. ERT0 - 0 Racing Ferrol
MS San Sebastian Reyes MS1 - 0 Getafe B
MS Ejea MS0 - 0 Calahorra
MS UD Poblense MS1 - 1 Navalcarnero
MS UD Tamaraceite MS0 - 0 Atlético Sanluqueno
BŞLMD Real Oviedo B BŞLMD 18:00 Sporting Gijon B
BŞLMD Numancia BŞLMD 18:30 Burgos
BŞLMD UE Olot BŞLMD 18:30 Hospitalet
BŞLMD Amorebieta BŞLMD 18:30 Leioa
BŞLMD Salamanca UDS BŞLMD 19:00 Zamora
BŞLMD Racing Santander BŞLMD 19:00 Real Sociedad B
BŞLMD Haro Deportivo BŞLMD 19:00 Mutilvera
BŞLMD Linares Deportivo BŞLMD 19:00 El Ejido
BŞLMD Barcelona B BŞLMD 19:00 Llagostera
BŞLMD Marino de Luanco BŞLMD 19:00 CD Covadonga
BŞLMD Guijuelo BŞLMD 19:00 Unionistas de Salamanca CF
BŞLMD Cordoba BŞLMD 20:00 Real Murcia
BŞLMD Internacional de Madrid CF BŞLMD 20:00 Real Madrid B (Castilla)
BŞLMD Arenas Getxo BŞLMD 20:00 Real Union
BŞLMD Cornella BŞLMD 20:00 Espanyol B
BŞLMD Deportivo La Coruna BŞLMD 21:00 Pontevedra
BŞLMD AD Merida BŞLMD 21:00 Extremadura UD
BŞLMD Villanovense BŞLMD 21:00 Badajoz
İSPANYA LA LİGA
58' Huesca 58'2 - 3 Celta Vigo
BŞLMD Atletico Madrid BŞLMD 18:15 Real Madrid
BŞLMD Real Sociedad BŞLMD 20:30 Levante
BŞLMD Athletic Bilbao BŞLMD 23:00 Granada
İSPANYA LA LİGA 2
67' Malaga 67'1 - 0 Sabadell
BŞLMD Ponferradina BŞLMD 18:00 Sporting Gijon
BŞLMD Mallorca BŞLMD 20:15 FC Cartagena
BŞLMD Girona BŞLMD 23:00 Almeria
İSRAİL 1. LİGİ
BŞLMD Bnei Sakhnin BŞLMD 20:00 Hapoel Ironi Kiryat Shmona
BŞLMD Hapoel Kfar Saba BŞLMD 21:00 Hapoel Haifa
BŞLMD Hapoel Beer Sheva BŞLMD 21:30 Hapoel Tel Aviv
İSVEÇ KUPASI
MS Hammarby MS3 - 2 AIK Stockholm
MS AFC Eskilstuna MS4 - 1 Oskarshamns AIK
22' Mjallby 22'0 - 0 Östersund
21' Dalkurd FF 21'1 - 0 IK Gauthiod
22' Akropolis IF 22'0 - 0 Landskrona
21' Hacken 21'0 - 0 Helsingborg
BŞLMD Sundsvall BŞLMD 19:00 Sandvikens IF
BŞLMD Norrkoping BŞLMD 19:00 Göteborg
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
BŞLMD Lugano BŞLMD 18:00 Zurich
BŞLMD Luzern BŞLMD 18:00 St. Gallen
BŞLMD Lausanne BŞLMD 18:00 Sion
İTALYA SERİE A LİGİ
MS Roma MS1 - 0 Genoa
21' Fiorentina 21'0 - 0 Parma
23' Crotone 23'0 - 0 Torino
22' Hellas Verona 22'0 - 0 Milan
BŞLMD Sampdoria BŞLMD 20:00 Cagliari
BŞLMD Napoli BŞLMD 22:45 Bologna
İTALYA SERİE B LİGİ
21' Empoli 21'0 - 0 Cittadella
BŞLMD Reggiana BŞLMD 23:00 Lecce
İTALYA SERİE C LİGİ
İPT Cavese İPT0 - 0 Trapani
MS Imolese MS0 - 0 Triestina
MS Sambenedettese MS1 - 0 Arezzo
MS Viterbese Castrense MS2 - 2 SS Monopoli 1966
22' US Vibonese 22'0 - 0 Casertana
23' Giana Erminio 23'1 - 0 Livorno
22' Como 22'0 - 0 Pro Sesto
22' Virtus Francavilla 22'0 - 0 Ternana
22' Bisceglie 22'0 - 0 Catania
22' U.S. Pergolettese 22'0 - 0 Olbia
22' Matelica 22'1 - 0 Legnago Salus
21' Fano 21'0 - 0 Fermana
22' Palermo 22'1 - 0 Juve Stabia
19' Teramo 19'0 - 0 Catanzaro
22' Grosseto 22'0 - 0 Juventus II
23' Pro Patria 23'0 - 0 Piacenza
BŞLMD Cesena BŞLMD 18:00 Vis Pesaro
BŞLMD Padova BŞLMD 19:30 Perugia
BŞLMD Lucchese BŞLMD 19:30 Pontedera
BŞLMD Gubbio BŞLMD 19:30 Ravenna
BŞLMD AC Renate BŞLMD 19:30 Carrarese
BŞLMD FeralpiSalo BŞLMD 19:30 Virtus Verona
BŞLMD Bari BŞLMD 19:30 Potenza
BŞLMD Pistoiese BŞLMD 19:30 Pro Vercelli
BŞLMD Novara BŞLMD 19:30 Lecco
BŞLMD Avellino BŞLMD 19:30 Paganese
BŞLMD Carpi BŞLMD 22:30 Modena
BŞLMD Turris BŞLMD 22:30 Foggia
BŞLMD Alessandria BŞLMD 22:30 Albinoleffe
İZLANDA LİG KUPASI
MS Selfoss MS1 - 0 Vestri
19' Grindavik 19'1 - 0 Vikingur O.
JAPONYA J-1 LİGİ
MS Yokohama Marinos MS3 - 3 Sanfrecce Hiroshima
JAPONYA J-2 LİGİ
MS Sagamihara MS0 - 0 Thespakusatsu Gunma
MS Kyoto Sanga MS0 - 0 Matsumoto Yamaga
MS Tochigi SC MS0 - 1 Blaublitz Akita
MS Ehime FC MS1 - 1 JEF United Ichihara
MS Fagiano Okayama MS0 - 1 Zweigen Kanazawa
MS Tokyo Verdy MS0 - 2 Montedio Yamagata
KATAR YILDIZLAR LİGİ
22' Al Arabi 22'1 - 0 Katar SC
23' Al-Wakra 23'0 - 0 Al Sailiya
BŞLMD Umm Salal BŞLMD 19:15 Al Sadd
BŞLMD Al Rayyan BŞLMD 19:15 Al Ahli
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
MS Once Caldas MS0 - 0 Deportivo Cali
MS Rionegro Aguilas MS1 - 1 Atletico Nacional
BŞLMD America de Cali BŞLMD 23:30 Deportivo Pereira
KOSTA RİKA 2. LİGİ - CLAUSURA
MS Barrio Mexico MS3 - 1 Turrialba
BŞLMD AD Cofutpa BŞLMD 20:00 Municipal San Ramon
BŞLMD Cariari Pococi BŞLMD 22:00 AD Carmelita
BŞLMD AD Santa Rosa BŞLMD 23:00 Marineros de Puntarenas
KOSTA RİKA PRİMERA - CLAUSURA
MS Limon FC MS1 - 7 Guadalupe FC
MS Municipal Perez Zeledon MS1 - 5 LD Alajuelense
MS Club Sport Herediano MS2 - 1 Sporting San Jose
LİTVANYA A LYGA
65' Suduva 65'0 - 1 Panevezys
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
- Racing FC - - 0 Union Titus Petange
- Etzella Ettelbruck - - 0 US Mondorf
- UNA Strassen - - 0 RM Hamm Benfica
- Differdange 03 - - 0 Fola Esch
- US Hostert - - 0 Victoria Rosport
MACARİSTAN 1. LİGİ
BŞLMD Budapeşte Honved BŞLMD 18:00 Kisvarda FC
BŞLMD Zalaegerszeg BŞLMD 20:00 Ferencvaros
BŞLMD Budafoki MTE BŞLMD 22:00 MOL Fehervar FC
MACARİSTAN 2. LİGİ
DA BFC Siofok DA0 - 1 Ajka
DA Gyirmot DA0 - 0 Szeged
DA Szolnoki MAV DA0 - 0 Vasas Budapeşte
DA Szentlorinc DA0 - 0 Dorogi
DA Csakvári TK DA0 - 0 Nyiregyhaza
DA Budaors FC DA0 - 1 Pecsi
DA Bekescsaba DA1 - 0 Gyor
DA Kazincbarcikai DA1 - 0 DEAC
BŞLMD Szombathelyi Haladas BŞLMD 19:00 Soroksár
MAKEDONYA 1. LİGİ
- Belasica - - 0 Akademija Pandev
- Pelister - - 0 Borec
- FK Vardar - - 0 Struga Trim-Lum
- Shkendija 79 - - 0 Renova
- FC Shkupi - - 0 Rabotnicki
MALEZYA PREMİER LİGİ
58' Sarawak 58'2 - 0 Kelantan United
MALEZYA SÜPER LİGİ
62' Perak 62'0 - 0 Petaling Jaya City
MALTA 1. LİGİ
- Zejtun Corinthians - - 0 Sirens
- Valletta - - 0 Gudja United
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS Atlas MS2 - 0 FC Juarez
MS Club America MS2 - 1 Leon
MS Monterrey MS2 - 1 Queretaro
MS Mazatlan FC MS1 - 1 CD Guadalajara
MOLDOVA 1. LİGİ
MS Speranta Nisporeni MS1 - 3 FC Petrocub Hincesti
MS Zimbru MS1 - 2 Milsami Orhei
NİJERYA PREMİER LİGİ
BŞLMD Adamawa United BŞLMD 18:00 Dakkada
BŞLMD Warri Wolves FC BŞLMD 18:00 Akwa United
BŞLMD Kano Pillars BŞLMD 18:00 Enugu Rangers
BŞLMD Rivers United BŞLMD 18:00 Jigawa Golden Stars
BŞLMD Heartland Owerri BŞLMD 18:00 Abia Warriors
BŞLMD Plateau United BŞLMD 18:00 MFM
BŞLMD Enyimba BŞLMD 18:00 Ifeanyi Uba
BŞLMD Nasarawa United BŞLMD 18:00 Lobi Stars
BŞLMD Wikki Tourist BŞLMD 18:00 Kwara United
BŞLMD Katsina United BŞLMD 18:00 Sunshine Stars
NİKARAGUA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
MS Walter Ferretti MS2 - 0 Real Madriz FC
MS Real Esteli FC MS1 - 1 Deportivo Ocotal
MS Managua FC MS3 - 1 CD Junior
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
MS Nacional MS2 - 0 Cerro Porteno
MS Sol de America MS0 - 2 Olimpia
POLONYA 1. LİGİ
MS GKS Tychy MS3 - 1 Zaglebie Sosnowiec
DA Puszcza Niepolomice DA0 - 0 Arka Gdynia
POLONYA 2. LİGİ
MS SKRA Czestochowa MS2 - 0 Slask Wroclaw II
BŞLMD Pogon Siedlce BŞLMD 22:15 Chojniczanka Chojnice
POLONYA EKSTRAKLASA
MS Piast Gliwice MS2 - 1 Stal Mielec
23' Pogon Szczecin 23'0 - 0 Lech Poznan
BŞLMD Slask Wroclaw BŞLMD 19:30 Legia Varşova
PORTEKİZ 2. LİGİ
MS Penafiel MS1 - 2 Academica
21' Oliveirense 21'0 - 0 Chaves
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
BŞLMD Maritimo BŞLMD 20:30 Moreirense
BŞLMD Rio Ave BŞLMD 23:00 Farense
ROMANYA LİGA 1
62' Astra Giurgiu 62'2 - 1 AFC Hermannstadt
BŞLMD Steaua Bükreş BŞLMD 21:30 Gaz Metan Medias
RUSYA PREMİER LİGİ
MS Ural S.O MS0 - 0 Ufa
DA Dinamo Moskova DA1 - 0 Tambov
BŞLMD Spartak Moskova BŞLMD 19:00 FC Krasnodar
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
MS FK Indija MS0 - 1 Radnik Surdulica
22' Macva Sabac 22'0 - 0 Proleter Novi Sad
21' Metalac 21'0 - 0 Vozdovac
22' Vojvodina 22'1 - 0 Javor Ivanjica
22' Radnicki Nis 22'0 - 0 Backa Topola
22' Novi Pazar 22'0 - 1 Spartak Subotica
BŞLMD Rad BŞLMD 19:05 Partizan Belgrad
BŞLMD Kızıl Yıldız BŞLMD 21:15 Cukaricki
SLOVAKYA 2. LİGİ
MS Zilina II MS3 - 1 Slovan Bratislava II
SLOVENYA 1. LİGİ
23' Tabor Sezana 23'0 - 0 Bravo
BŞLMD Olimpija Ljubljana BŞLMD 19:00 NK CM Celje
SPOR TOTO 1. LİG
MS Bereket Sigorta Ümraniyespor MS3 - 1 GZT Giresunspor
63' Akhisarspor 63'2 - 0 Eskişehirspor
63' Beypiliç Boluspor 63'1 - 0 Bursaspor
BŞLMD Altay BŞLMD 19:00 Tuzlaspor
SPOR TOTO SÜPER LİG
MS Fatih Karagümrük MS0 - 1 MKE Ankaragücü
62' Gençlerbirliği 62'0 - 0 Medipol Başakşehir
62' Atakaş Hatayspor 62'1 - 3 Hes Kablo Kayserispor
BŞLMD Galatasaray BŞLMD 19:00 Demir Grup Sivasspor
TAYLAND PREMİER LİGİ
MS Bangkok Glass MS0 - 0 Chiangrai United
MS Sukhothai FC MS2 - 3 Samut Prakan City
MS Ratchaburi MS0 - 0 Chonburi
MS Port FC MS2 - 2 Bangkok United
TFF 3. LİG
MS Çankaya FK MS0 - 0 Fatsa Belediyespor
MS Gölcükspor MS0 - 1 Batman Petrolspor
MS 1877 Alemdağspor MS1 - 1 Belediye Derincespor
TUNUS 1. LİGİ
64' Stade Tunisien 64'1 - 0 JS Kairouan
62' ES Sahel 62'1 - 0 AS Slimane
60' CA Bizertin 60'0 - 1 Etoile Sportive Metlaoui
54' Olympique de Beja 54'0 - 0 Rejiche
ERT Tataouine ERT0 - 0 Esperance Tunis
BŞLMD Club Africain BŞLMD 18:15 CS Sfaxien
UKRAYNA PREMİER LİGİ
MS Dinamo Kiev MS3 - 0 Minai
BŞLMD Zorya Luhansk BŞLMD 15:00 FC Lviv
BŞLMD Inhulets BŞLMD 20:30 Kolos Kovalivka
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
MS Penarol MS2 - 0 Atl. River Plate
BŞLMD Danubio BŞLMD 22:30 Liverpool Montevideo
VİETNAM 1. LİGİ
ERT Bình Dinh F.C. ERT0 - 0 Becamex Binh Duong
ERT Hai Phong ERT0 - 0 Than Quang Ninh
ERT Sai Gon FC ERT0 - 0 Nam Dinh
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
66' Olympiakos 66'3 - 0 Lamia
BŞLMD Panetolikos BŞLMD 18:15 Volos N.F.C.
BŞLMD PAOK BŞLMD 20:30 Aris
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
MS Ergotelis MS6 - 0 Doxa Drama
MS AE Karaiskakis MS2 - 3 OF Ierapetra
82' PAE Chania 82'0 - 0 Levadiakos
83' Apollon Larissa 83'0 - 0 Trikala
BŞLMD Panachaiki BŞLMD 21:30 Diagoras

canlı maç sonuçları

Puan Durumu

Türkiye Süper Ligi 2020/21 Sezonu Puan Durumu

Poz Takım O G B M P
1 Beşiktaş 27 19 3 5 60
2 Galatasaray 27 18 3 6 57
3 Fenerbahçe 27 17 4 6 55
4 Trabzonspor 27 15 6 6 51
5 Hatayspor 27 13 7 7 46
6 Alanyaspor 27 12 7 8 43
Devamını Göster

Namaz Vakitleri

Ankara için Namaz Vakitleri

İmsak: 05:43

Güneş: 07:06

Öğle: 13:05

İkindi: 16:18

Akşam: 18:53

Yatsı: 20:11

Döviz & Altın

Döviz Cinsi Yön Alış Satış
ABD Doları 7,5296 7,5345
Euro 8,9766 8,9835
İngiliz Sterlini 10,4283 10,4404
Altın Türü Alış Satış
ALTIN (TL/GR) 411,34 411,42
22 Ayar Bilezik 377,00 379,50
Altın (ONS) 1.698,02 1.698,40
Tümünü Gör

Nöbetçi Eczaneler

Eczaneİrem Aşık Eczanesi (Akyurt)

Adres: Yıldırım Mah. Kavaklıdere Cad. No:88/C Akyurt/Ankara

Telefon: 0 507 879 93 09

EczaneAtanur Eczanesi (Altındağ)

Adres: Hacettepe Mah.Mehmet Akif Ersoy Sok. No:19 Hamamönü Altındağ/Ankara  Sabah 09.30'dan Bir Sonraki Gün

Telefon: 0 312 979 29 39

EczaneNur İkram Eczanesi (Altındağ)

Adres: Ulubey Mah. Demirhendek Cad. No:44/A Siteler Altındağ/Ankara  Sabah 09.30'dan Bir Sonraki Gün 09.30

Telefon: 0 312 348 33 48